• 2019/2020 sezonas laikā 4 posmi pēc saskaņota un apstiprināta grafika.
  • Katra komanda uzņemas noorganizēt vienu posmu savā mājas arenā.

Dalībnieki

• Turnīrā piedalīsies U-11 B grupas 4 komandas.
  • Turnīram komanda piesaka ne vairāk kā 25 spēlētājus un 3 vārtsargus. Uz spēli komanda var pieteikt maksimums 20 spēlētājus un 2 vārtsargus.

Norises kārtība

• Spēles ilgums 3×12 min tīrais laiks, bez ledus liešanas starp periodiem, ar 3 minūšu pārtraukumiem starp periodiem. Sodu par pārkāpumu izcieš 1min. (Vienai spēlei 1h ledus)
  • Nedēļu pirms sabraukuma komandu treneri izlozē spēļu laikus (A,B,C,D komanda). Komandai, kas uzņem savā mājas arēnā automatiski piešķir A komandas statusu.
  • Katrs posms tiek organizēts kā vienas dienas sabraukumqs, kura laikā katra komanda izspēlē 3 spēles.

16:15 – 17:15                       B-C

• Spēles apkalpo: viens galvenais tiesnesis, sekretārs, tīrā laika tiesnesis un informators.
  •  Sodīto spēlētāju tiesnešus nodrošina laukuma saimnieku komanda.
  • Organizators nodrošina uz spēļu dienu datoru un printeri hallē.
  • Turnīra komandas spēlē 5×5.
  • Turnīrā aizliegts pielietot spēka paņēmienus.
  • Mājinieki nodrošina hokeja ripas spēlēm.
  • Komandu treneri atbild par spēlētāju disciplīnu gan hokeja laukumā, gan ārpus tās.
  • Katra komanda ir atbildīga par nelaimes gadījumu apdrošināšanu visiem savas komandas spēlētājiem.

Spēles rezultāta noteikšana

• Par uzvarētu spēli pamatlaikā komanda saņem 2 punktus, ja spēle beidzas neizšķirti, komandas saņem 1 punktus katra, par zaudējumu pamatlaikā 0 punktu.
  • Turnīra uzvarētājs tiks noteikts saskaitot iegūtos punktus pēc nospēlētiem visiem 4 posmiem.
  • Ja divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits: Savstarpējas spēles, labāka vārtu starpība savstarpējās spēlēs, labāka vārtu starpība visā turnīrā, vairāk iemesto vārtu turnīrā.

Apbalvošana

• Pēc katra posma bērniem tiks pasniegtas balviņas ar turnīra simboliku.
  • Turnīra pirmās vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar ceļojošo turnīra kausu un medaļām.
  • Otrās, trešās vietas tiks apbalvotas ar medaļām un ceturtās vietas ieguvēji – ar piemiņas balvu.
  • Ar piemiņas balvām tiks apbalvoti katras komandas vertīgākie spēlētāji – komandas vērtīgākais spēlētājss, labākais uzbrucējs, labākais aizsargs, labākais vārtsargs.