Skrastiņa un Bārtuļa hokeja nometne bērniem un jauniešiem noslēgusies

singe-news-image

4. jūlijā noslēdzās Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa organizētā hokeja meistarības vasaras nometne 74 jaunajiem hokejistiem, kas norisinājās 8 dienas NHL treneru
un Latvijas izlases aizsargu vadībā, Jelgavā.

Vasaras hokeja nometnes dalībnieku vidū bija bērni un jaunieši vecumā no 7 – 16 gadiem, tostarp arī jaunieši no kaimiņvalstīm – Baltkrievijas, Somijas un Lietuvas. Jaunie hokejisti ikdienas piedalījās intensīvos ledus un ārpus ledus treniņos, un neraugoties, uz sāpošiem muskuļiem, nobrāzumiem un tulznām, ar maksimālu atdevi spodrināja savas iemaņas Oskara Bārtuļa, Kārļa Skarstiņa un rūdīto NHL treneru vadībā.

Nometnes dalībniekus treniņos katru dienu apciemoja arī īpaši viesi – Latvijas hokeja zvaigznes – Artūrs Irbe, Pēteris Skudra, Jānis Sprukts, Artūrs Kulda, Miķelis Rēdlihs, Mārtiņš Karsums, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Ņiživijs, Rodrigo Laviņš, Aigars Cipruss, Oļegs Sorokins, kas dalījās savā pieredzē un zināšanās. Tā kā nometnes pamatvaloda bija angļu valoda, jaunajiem hokejistiem bija iespēja uzlabot savas angļu valodas zināšanas.

Motreālas Canadians ripas kontroles un metienu tehnikas treneris Tims Turks ir sajūsmā par paveikto, par jauniešu attieksmi un par noorganizēto nometni kopumā:

„No manas pieredzes, vairāk kā desmit gadus esot NHL līmenī, vēlos teikt, ka Latvijā pavadītais laiks un darbs ar Oskaru Bartuli un Kārli Skrastiņu viņu hokeja nometnē bija absolūti fenomenāls! Oskars un Kārlis izveidoja pārsteidzošu komandu, kas bija ļoti organizēta un pievērsa īpašu uzmanību detaļām. Es iesaku ikvienam, kas vēlas attīstīt un paplašināt savas iemaņas un gūt daudz jautrības, pieteikties nākošā gada nometnei.

Kaut arī nometne jau noslēgusies, kaislības un sajūsma nespēj rimties – sociālie tīkli, pēc vecāku vārdiem, vai lūztot no emocijām un bildēm. Nometnes laikā gūtais spēcīgais pozitīvais enerģijas lādiņš, gandarījuma izjūta par jauno hokejistu nopietno attieksmi un atdevi, sajūsmā mirdzošās bērnu acis un vecāku dāsnie pateicības vārdi mudina nometnes organizētājus plānot jau nākamās vasaras hokeja nometnes datumus. Izrādītā interese par piedalīšanos tajā esot milzīga – gatavi pieteikties ir pat jauno hokejistu grupa no Somijas.

Hokeja nometnes organizētāji vēlas pateikties visiem nometnes dalībniekiem, visiem vecākiem, kas netaupīja spēkus, lai ik dienas nogādātu bērnus uz Jelgavu, kur norisinājās treniņi, visiem atbalstītājiem – Swedbank Private Banking, Triatel, Mārtiņa Beķereja, Sportslukss un Sportacentrs.com, bez kuriem šāda nometne nebūtu iespējama!

Paldies visiem, un uz tikšanos jau nākamgad!

Nolikums