Turpinās pieteikšanās Skrastiņa & Bārtuļa hokeja nometnei

singe-news-image

Šovasar Jelgavas ledus hallē jau trešo gadu norisināsies Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometne bērniem un pusaudžiem vecumā no 8 līdz 17 gadiem. Šobrīd vēl ir iespējams pieteikties nometnei, kur tiks attīstītas jauno censoņu prasmes un iemaņas augsti novērtētu profesionāļu un speciālistu uzraudzībā.

Sakarā ar lielo interesi, šovasar Jelgavas ledus hallē norisināsies divas nometnes – no 10. līdz 15. un no 17. līdz 22. jūnijam. Līdzīgi kā pērn, dedzīgākajiem jaunajiem hokejistiem, kas pieteikušies abām nometnēm, būs iespēja trenēties visas 12 dienas.

Visas treniņnometnē paredzētās dienas tiks aizvadītas labi zināmu ārzemju speciālistu vidū – slidošanas tehnikas speciālists Vjačeslavs Kuzņecovs no Filadelfijas „Flyers”, ripas kontroles un metienu tehnikas speciālists Tims Turks no Monreālas „Canadiens”, metienu tehnikas treneris no Toronto ar vairāk kā 15 gadu pieredzi – Dions Del Monte, kā arī atlētikas speciālists no Zviedrijas – Mattias Johnsson. Nometnes ietvaros ir paredzēti paraugtreniņi kopā ar zināmiem NHL un KHL spēlētājiem.

Viens no galvenajiem organizatoriem un treniņnometnes instruktoriem ir Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis. Viņš atzīst, ka divu gadu laikā nometne sevi ir apliecinājusi no labākās puses un ir atzīta arī starptautiskajā vidē: „katru gadu nometnei piesakās gandrīz divi simti jauno hokejistu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas un ASV. Esam gandarīti redzēt bērnus no pagājušo gadu nometnēm. Bērni un vecāki redz attieksmi un ieguldīto darbu, kas tiek sniegta nometnē no treneru puses.” Bārtulis uzsver, ka treniņnometnes mērķis ir attīstīt bērnu hokeju: „vecāki mums uztic savus bērnus, jo redz progresu. Treniņnometnes laikā savās zināšanās dalīsies arī Latvijas hokeja izlases spēlētāji. Kanādiešu treneri saka, ka tādu treniņnometni nav redzējuši, kur gandrīz katru treniņnometnes dienu ir iespēja satikt kādu no saviem hokeja elkiem. Bērniem acis deg un viņi grib vēl vairāk trenēties.”

Nolikums